Smazat?

17. listopadu 2007 v 14:41 | Elynch |  Nevysvětluji.
Zdravíčko. Jak vidíte, více méně jsem se vrátila k blogaření. Nebudu sem psát jen povídky, který už skoro vůbec nepíšu, spíš moje zamyšlení atak.
Mohla bych si vymyslet super výmluvu na to, proč sem tak nechodím. Odpověď je prostá, to ta lidská lenost. Máte tu aspoň článek, povídku, zamyšlení, vylití pocitu. Prostě to berte jak chcete.
Nečekám tu komentáře, je to prostě jen nynější stav mé mysly/i...

Delete… Smazat.. ?
Sedí u počítače a čte článek. Tak přesně se hodící na její pocity… Má chuť něco napsat.
Pouští písničku. Uh la la la… Není to její styl, nelíbí se jí. Nebo snad ano? Neví, prostě ji poslouchá. Asi má na ni náladu. Sama ví, že nemá. Prostě ji pustila. Všem tvrdí, jak se má fajn, jakou má dobrou náladu. Ale je to tak? Vždycky tajila svoje pocity před těmi, co ji neuměli pochopit. Uměla je odhadnout, věděla, jak by se jí vysmáli za to, nad čím občas přemýšlí, vysmáli by se jí díky její fantasii, naivitě.
Sama by se ještě před časem vysmála svým myšlenkám… Hodně se změnila. Změnil ji on. Jeho myšlenky ji uchvacovaly, vždy věděl, co cítí, chápal ji.
Pak se přidal další a další. Internetový přátelé… Už dávno si víc rozuměla s chlapci než s děvčaty z virtuálního světa. I když, jak kdy. Podle nálady a stavu jejích myšlenek…
Před ostatními veselá dívka, na internetu ta…tajemná. Ale co si to namlouvá? Nebyla tajemná, vždycky se musela někomu svěřit. To jemu se svěřovala. Věděl o ní víc, než by se kdy odvážila komukoli říct do očí. To kvůli nim sem chodila. Potřebovala ty, kteří jí vždy rozuměli.
A v reále? Ne, někoho takového neměla. Ne tak dokonale chápajícího.
Sama netušila, že toho umí tolik říct. Tolik věcí, které si chtěla uchovat ve svém nitru. Ať ale chtěla, nebo ne, řekla to… Po čase za to byla ráda. Vždy se jí ulevilo, když se mu svěřila…
Jenže…
Co tak tohle všechno smazat? Vrátit čas zpět o nějaké dva, možná tři roky? Do doby, kdy ještě věděla, co to je užívat si s přáteli, do doby, kdy se nepotřebovala svěřovat s věcmi, jaké prožívá teď.
To ta puberta, řekl by si kdekdo… On ne… Nebo snad?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 April April | Web | 18. listopadu 2007 v 13:26 | Reagovat

ach ta puberta..:D no tak to asi...(asi jenom asi...) vím, jak se cítíš...:P v té šesté třídě jsem byla furt u někoho nebo venku (Xenička? Peťulka?:-!) teď jsem závislá na internetu a na filmech, co viděl jen málokdo (viděl někdo Narušení nebo Slez ze stromu? /k tomu sjem nesehnala titulky...šmejdi...:-/) ...:) asi s tebou souhlasím...všecko smazat a začít odznova...:) prakticky...

2 Adam Fogl Adam Fogl | 19. listopadu 2007 v 16:36 | Reagovat

:-D to je o tobě?

3 Elynch Elynch | 19. listopadu 2007 v 18:17 | Reagovat

Vem si z toho co chceš, potřebuješ, umíš :)

4 Lady Lady | 20. listopadu 2007 v 9:26 | Reagovat

mno,ell,co na tohle rict...mozna jenom tohle, ze asi vim,co tim myslis....aspon ja sem nad timhle taky uz parkrat premejslela...ale dospela sem k nazoru,ze zpatky uz to asi vzit nejde....aspon u me ne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama