Červen 2009

Elena doesn´t know. :P

28. června 2009 v 10:55 | Elynch |  V dobré náladě
Prázdniny. ?

Beze slov.

21. června 2009 v 21:00 | Elynch |  Kde jsem se ukázala.
Rozlučák. (:

A teď jsem stvořila..

10. června 2009 v 17:08 V dobré náladě
Plný hrnec zeleniny a vody a podobného, jež by se dokázalo nazývat polévkou. :F Muhaha.

Kuskus.

1. června 2009 v 16:45 | Elynch |  V dobré náladě

Dnes jsem měla hroznou chuť koupit si a sníst kuskus. Tak jsem to udělala. Je to vlastně hrozně jednoduchý a chutná to taky dobře. (:
Jsem na sebe hrdá, nemusím rodičům říkat, že je to tak jednoduché. Budou nadšeni z mého úspěchu. Jenže už nemám moc zeleniny. To mne štve!
Jenže pak je to taky neúspěch. Došel mi e-mail, ze soutěže literární, že zvou na vyhlášení. Bla. Nikam nejdu, kdybych byla v pěti nominovaných, napsali by mi to. Minulý rok jsem byla druhá. Kam jsem to klesla? Jsem zdrcena. Já jsem věděla, že tam ty poslední dvě věty vůbec nemám dávat! Tak, dala jsem je. Hrůza. Když si představím, co tam bylo minulý rok za "díla" a já jsem dnes mezi nimi, pod stupněm nějaké kvality. Opravdu radost pohledět. :)
Psali jsme slohovou práci - Fiktivní dopis literární postavě - S Vámi / Tebou, bych se vážně setkal nechtěla. Krysař píše Kristiánovi? Když já nevím, jestli jsem neměla psát za sebe. Alespoň jsem jediný dopis, co jsem zatím zjistila. :) Líbí se mi. A asi zkousnu i známku jinačí, než jedničku. I když, mé ego tím opravdu trpí. A to bez ironie. Připadám si hrozně obyčejná. Co umím vyjímečně?
Stále přemýšlím nad tím srazem šestého. Jít, nejít? Ještě nevím. A nemám svolení.
Budu mít kotě - Sedmilháře. (: Je krásný, má bílé ťapky a jinak je takový černý, pusinku má bílou a vypadá to, jako by měl na očích černou pásku. (: Rodičům se moc nelíbil, ale však, oni si ho zamilují!
Asi půjdu spát. Dlouho jsem nespala takhle odpoledne. (:
Stalo se Vám někdy, že se Vám zdál se, ve kterém jste věděli přesné datum? Mně ano. Bylo to z 28 - 29.5 . A já jsem v tom snu říkala - Je 28.5. Tedy ne, už 29. Je to zvláštní.
Dnes jsem se vzbudila a na mobilu mi nepřeskočilo datum. Stále byla neděle 31.5.
Co se to děje s těmi daty?