Taky mám chuť něco napsat. (:

16. srpna 2009 v 21:54 | Elynch |  Kde jsem se ukázala.
A už i půlka srpna je v háji.
Dlouho jsem se neozvala. A už vůbec né kloudně. To už se tak stává. Chtěla jsem psát, třeba i hodně dlouhý články, ale když jsem přišla na správu, vždy mne napadlo jen pár slov. Nebo jsem byla líná. Lenost, to je metla lidstva. O Lenosti měla pěknou přednášku Katka Lachmanová na JUMPu.
Jo, JUMP. Tak na tom jsem byla. Ale popořádku.
Nejdřív byl rozlučák, to jsem se dala asi dohromady s přítelem. Hm, byl zadanej. Hm. Jo, asi je to přítel. Nevím, jak to nazvat. :F Máme se rádi. On mne prý miluje.
Vysvědčení bylo v pořádku, příliš mnoho zbytečných dvojek, ale žádná trojka, muhaha. Letos budu mít samý jedničky. Asi už jo. Vím, že na to mám. A kašlu na lenost. Asi se budu trochu učit, to se uvidí. Ale budu mít lepší známky, než letos, to je jisté. Čtyři dvojky není špatnej výsledek. Ale už konečně chci být lepší. Proč ne, když na to mám? Průměr mne nudí.
A zase příjde pár kroužků.
Pak jsem doma skákala kolem plotny a nepořádku, asi dvacet dnů. Bylo to objevné, zjistila jsem, že nic z toho není taková věda, jak se činí. Pokoj uklidit už zvládám bez remcání, naposled jsem to udělala dobrovolně, jen krosnu stále nechci strčit po postel. No jo, prázdniny.
A pak přišel JUMP. Ach.. To bylo skvělé. Bylo tam hodně přednášek, atmosféra, plno klidu na přemýšlení, zajímaví lidé.
Mikuláš. Jo. Když jsem ho prvně viděla, věděla jsem, že s ním musím mluvit. Stále a stále. Později mi řekl, že on cítil něco podobného. To je zvláštní, osmělil se až ve středu. A teď chce přijet a rodiče mi to nechtěj dovolit.
A mám přítele. A asi bych měla mít jenom jednoho z nich.. Jenže to moc neumím / nechci? / řešit. Já je chci oba. Ach jé, to je pak těžký.. Od JUMPu jsem vlastně neměla čas přemýšlet. Nebo mi to nešlo.. A nadšení je pomalu pryč.
Soustředění, jo, tam se hřešilo. Pilo se a párovalo. A já jsem pila, párovala se a stejně pořád měla přítele.
Teď vypadám jako děvka? Jo, asi trochu jo. Ale já si nepřipadám příliš nevěrná.. Je to zlý, takhle říct?
A teď jsem zase doma..
S přítelem jsme byli na výletě. To bylo fajn. Na Palavě. Ta je fajn..
A zítra jdu mluvit s Karolínou. Musíme si pohovořit. A s Mikulášem si zavolám. Chce přijet, ale rodiče mne nechtěj pustit na scuka. Co si o tom asi myslej, že s ním dělám?

A taky moc nerozumím, proč taky píšu, jak píšu a běžně mluvím uplně jinačím způsobem, a spisuji.

Musím přečíst strašně moc knih a nějak se mi do nich nechce. Musím překonat lenost. A naučit se angličtinu, v září se píší rozřazovací testy, já prostě musím být nejlepší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama